• 1
  1 komentářů 0 Sdílení
 • zajímalo by mě, když budu psát delší text, jestli se tohle okýnko zvětší a jak dlouho ho to bude bavit, nebo jestli jsem omezený počtem písmen nebo co vlastně můžu tady udělat, aby se ten systém nepodělal a ukázal mi, co ještě umí, protože tohle je fakt nejlepší skript, jakej jsem měl kdy v rukách a že jsem jich už v rukách pár měl, co pár, stovky, možná tisíce, ale tohle je ta nejhustější mašina, jakou si jde vůbec představit ... no tak jsem asi limit nenašel, možná pět tisíc písmen, možná víc.

  Umí to i odstavce, to je fakt mazec, snad jenom kdyby to schovalo ty ikonky pod textem, ale možná je to tam schválně, abych mohl k tomu textu ještě něco přidat.
  zajímalo by mě, když budu psát delší text, jestli se tohle okýnko zvětší a jak dlouho ho to bude bavit, nebo jestli jsem omezený počtem písmen nebo co vlastně můžu tady udělat, aby se ten systém nepodělal a ukázal mi, co ještě umí, protože tohle je fakt nejlepší skript, jakej jsem měl kdy v rukách a že jsem jich už v rukách pár měl, co pár, stovky, možná tisíce, ale tohle je ta nejhustější mašina, jakou si jde vůbec představit ... no tak jsem asi limit nenašel, možná pět tisíc písmen, možná víc. Umí to i odstavce, to je fakt mazec, snad jenom kdyby to schovalo ty ikonky pod textem, ale možná je to tam schválně, abych mohl k tomu textu ještě něco přidat.
  1 komentářů 0 Sdílení
 • 0 komentářů 0 Sdílení
 • Vítejte na Mičurinu
  Dobrý den,jmenuji se Ivan Vladimírovič Mičurin a budu váš průvodce po tomto portálu.Předně díky za to, že jste si u mě vytvořili účet, bezpochyby toho nebudete litovat a pobyt zde vám přinese mnoho užitečných informací i zajímavých přátelství.Stránky jsou určeny pro všechny...
  0 komentářů 0 Sdílení
 • Jak si vytvářet zápisky do deníčku?
  Jak si vytvářet zápisky do deníčku?
  0 komentářů 0 Sdílení
 • 6.9.2020 - den na houby
  Vyrazili jsme v neděli odpoledne se Zuu na houby, ne protože by se nám chtělo, ale protože v televizi říkali, že se to má a dělají to teď všichni. A my jsme taky všichni. Navíc uznejte, že není lepší načasování na úspěšnou houbovačku, než právě nedělní odpoledne.Jelikož jsou...
  1
  0 komentářů 0 Sdílení
 • Zu a křemenáče
  Zu a křemenáče
  0 komentářů 0 Sdílení
 • 0 komentářů 0 Sdílení
 • Přišla semínka z Maďarska. Jupí

  Primárně přišly podnože pro roubování okurek - Tykev fíkolistá (Cucurbita Ficifolia) zvaná taky jako Malabar Gourd, mám dvacet krásných velkých černých semínek, tak snad se uchytí, namnožíme, uvidíme, ať je napřesrok nemusím zase nikde shánět.

  Potom přišel na zkoušku meloun zimní (Benincasa Fistulosa), taky zvaný White Wax Winter Melon nebo Ash Gourd. Plazivka má mít šlahouny až 25 metrů dlouhé. Určitě ji zkusíme hydroponicky i v substrátu.

  A pak ještě jako bonus hezká pálivka Raj Mirch Naga chocolate - 100k SHU, ale ta počká až na příští sezónu, letos už je na ní pozdě.

  #tykev #roubování #podnože #semínka
  Přišla semínka z Maďarska. Jupí Primárně přišly podnože pro roubování okurek - Tykev fíkolistá (Cucurbita Ficifolia) zvaná taky jako Malabar Gourd, mám dvacet krásných velkých černých semínek, tak snad se uchytí, namnožíme, uvidíme, ať je napřesrok nemusím zase nikde shánět. Potom přišel na zkoušku meloun zimní (Benincasa Fistulosa), taky zvaný White Wax Winter Melon nebo Ash Gourd. Plazivka má mít šlahouny až 25 metrů dlouhé. Určitě ji zkusíme hydroponicky i v substrátu. A pak ještě jako bonus hezká pálivka Raj Mirch Naga chocolate - 100k SHU, ale ta počká až na příští sezónu, letos už je na ní pozdě. #tykev #roubování #podnože #semínka
  0 komentářů 0 Sdílení